pendrive reklamowe

Pendrive to użyteczny gadżet. Tym nośnikiem danych posługujemy się z dużą częstotliwością, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Właśnie dlatego, pendrive z nadrukiem może się okazać niezwykle skutecznym narzędziem reklamy. Oczywiście, pod warunkiem, że nadruk będzie w kreatywny sposób prezentować Twoją markę. Standardowe logo, a może coś zupełnie innego? Oddaj koncepcję w ręce specjalistów. My stworzymy dla Ciebie pendrive’y reklamowe, które sprawią, ze Twoja marka na długo zapadnie w pamięć Klientom.

Stylowe pendrive’y reklamowe

Szukasz czegoś więcej niż klasyczny pendrive z nadrukiem? Z Pyrus Studio wszystko jest możliwe. My zaprojektujemy Twój pendrive od A do Z, troszcząc się o to, by jak najlepiej wykorzystać jego powierzchnię dla celów reklamowych. To naprawdę działa!

Oferujemy:

  • klasyczne pendrive’y
  • pendrive w kształcie karty
  • pendrive’y na zamówienie – także o nietypowych, oryginalnych kształtach i kolorach,
  • markowe pendrive’y Goodram, PQI, Kingstone – wzbogacone o specjalnie zaprojektowane dla Ciebie logo,
  • pendrive OTG,
  • powerbanki.

Ile to kosztuje? Jak będzie wyglądać projekt? Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, po prostu skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji i przygotujemy ofertę, która elastycznie się do Ciebie dopasuje.

Pracujemy z pasją, a nasze doświadczenie pozwala tworzyć materiały reklamowe z najwyższej półki. Przekonaj się o tym sam. Wejdź na stronę naszego sklepu usbmemory.pl i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować!

pendrive

Krok po kroku - jak działamy

1. Kontakt i omówienie

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym  szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawimy ofertę

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Dogrywamy szczegóły

Tu zazwyczaj następuje etap negocjacji cenowych – TAK! jesteśmy otwarci na negocjacje. Ustalamy szczegóły zlecenia, wystawiamy zamówienie i bierzemy się do pracy.

4. Realizacja zlecenia

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!

To jak? Zainteresowany?
Skontaktuj się z Nami!

+48 504 468 384
LUB